phone (41) 366 10 91, (41) 346 23 13 fb English Polish

W Centrum Usług Medycznych PROMONT MED wszystko jest podporządkowane pacjentowi. Nasza poradnia umożliwia rejestrację telefoniczną, pozwala na wybór dogodnych dla pacjenta terminów badań i wizyt lekarskich.

 

W naszej poradni lekarze mają czas aby bez pośpiechu i dokładnie przeprowadzić wszystkie zaplanowane badania, udzielić choremu informacji na temat choroby, możliwości leczenia i dalszego postępowania. W ramach odpłatnej porady, każdy chory otrzymuje pełny opis przeprowadzonego badania w formie drukowanej. Istnieje także możliwość uzyskania wyniku niektórych badań obrazowych (echo serca,usg) w formie elektronicznej z zarejestrowanymi zdjęciami lub filmami – po wcześniejszym uzgodnieniu. Przeprowadzane badania są archiwizowane i możemy sporządzić kopię wyniku nawet po upływie długiego czasu.

 

Wnętrza przychodni zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o zapewnieniu pacjentom miłej atmosfery, ciszy i intymności w trakcie badań oraz wizyt lekarskich. Obiekt jest w pełni przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych, posiada windę. Zaletą naszej placówki jest dogodna lokalizacja w sąsiedztwie ważnych węzłów komunikacji miejskiej i podmiejskiej, co ułatwia dotarcie do poradni osobom bez własnego transportu. Jednocześnie poradnia nie jest położona w ścisłym centrum Kielc, co pozwala chorym dysponującym samochodem na wygodny i szybki dojazd.

Nie zapewniamy miejsc parkingowych, obok Centrum usług Medycznych znajduje się płatny parking strzeżony, a bezpłatne miejsca parkingowe zlokalizowane są wzdłuż ulicy Chęcińskiej.

Zastosowanie metody PTW w chirurgii estetycznej szansą na rozwój turystyki medycznej

designed by: art-e   |   created by Jarosław Burda