phone (41) 366 10 91, (41) 346 23 13 fb English Polish
ZABIEGI CHIRURGICZNE
CHIRURGIA PIERSI
REKONSTRUKCJE
CHIRURGIA PLASTYCZNA

CHIRURGIA PLASTYCZNA

powiększanie piersi z użyciem protez Natrelle 410 i 510 firmy Allergan operacja obustronna i jednostronna (symetryzacja)

 
zmniejszanie piersi, redukcje, lifting piersi, zmniejszanie otoczek, zmniejszanie brodawek piersi

 
mastopeksje – chirurgiczna technika, która polega na podniesieniu piersi i przywróceniu im dawnego położenia i napięcia, pozwala także zredukować wielkość otoczki wokół brodawki sutkowej.

 
lipofilling piersi – wypełnianie piersi komórkami tłuszczowymi pobranymi z tkanek podskórnych brzucha, ud i pośladków w celu likwidacji zaburzeń kształtu, korekcji wygładu, wypełnienia górnego profilu piersi, uzupełnienia ubytków po zabiegach onkologicznych.

 
liposukcja – jest zabiegiem bezpiecznym. Warunkiem jest prawidłowa kwalifikacja pacjentów do zabiegu, właściwe wyposażenie sali operacyjnej i doświadczenie chirurga. Pomimo prawidłowo wykonanego zabiegu nie ma do końca pełnej gwarancji co do ostatecznego rezultatu. Jak każda operacja, także liposukcja wiąże się z ryzykiem wystąpienia powikłań zwłaszcza , gdy operowane są jedno czasowo liczne okolice ciała lub gdy objętość odsysanej tkanki jest zbyt duża. Najczęściej mogą wystąpić: infekcja czy zaburzenia procesu gojenia okolic operowanych ,po zabiegu wystąpić nierówności powierzchni ciała ,może utrzymywać się zdrętwienie skóry lub jej przebarwienia. Bardzo niebezpieczne są powikłania zatorowe, które mogą być przyczyną niewydolności oddechowej. Odpowiednie postępowanie profilaktyczne zmniejszają to ryzyko, niestety nie wykluczają go całkowicie.Blizny po zabiegu są bardzo małe (kilka mm) i tak zlokalizowane by były niewidoczne. Liposukcja jest wykonywana w znieczuleniu ogólnym , miejscowym lub przy użyciu techniki tumescencyjnej.

 
wypełnianie zmarszczek, przywracanie objętości twarzy i zaburzeń kształtu twarzy przy użycie preparatów kwasu hialuronowego i redukcja zmarszczek za pomocą Botoxu.

Zastosowanie metody PTW w chirurgii estetycznej szansą na rozwój turystyki medycznej

designed by: art-e   |   created by Jarosław Burda