phone (41) 366 10 91, (41) 346 23 13 fb English Polish
14.03.2020 R. – OGŁOSZENIE

14.03.2020 R. – OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE !!!

==================================

.

Szanowni Państwo !

.

Od dnia 16.03.2020 r. na podstawie § 8 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (DZ.U z 2020 r. poz. 433) NZOZ Centrum Usług Medycznych PROMONT-MED jako podmiot wykonujący działalność leczniczą mający kontrakt z NFZ podejmuje decyzję o wykonywaniu świadczeń medycznych w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę pacjentów.

.

W wyznaczonych wcześniej terminach i godzinach, lekarz może zadzwonić do Pacjenta i przeprowadzić konsultację telefoniczną (teleporada).

.

Z wizyty na odległość mogą skorzystać pacjenci kontynuujący opiekę w konkretnej poradni specjalistycznej, zgodnie z ustalonym planem leczenia i stanem klinicznym.

.

Pacjent bez wychodzenia z domu będzie mógł otrzymać:

.

Dzięki zdalnemu kontaktowi pacjenta ze swoim lekarzem, znacznie ograniczamy możliwość rozprzestrzeniania się koronawirusa – zaznacza Adam Niedzielski, prezes NFZ. – Teleporada zwiększa bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego i jednocześnie jest traktowana na równi z wizytą w gabinecie lekarskim.

.

Rejestracja i udzielanie informacji będzie się odbywać WYŁĄCZNIE TELEFONICZNIE !!!

.

Zgodnie z § 1 wskazanego powyżej rozporządzenia stan zagrożenia epidemicznego obowiązuje do odwołania, zatem powyższe zmiany w sposobie wykonywania świadczeń obowiązywać będą do czasu ustabilizowania sytuacji epidemicznej
– o zmianach będziemy Państwa niezwłocznie informować.

.

=========================================================================

Zastosowanie metody PTW w chirurgii estetycznej szansą na rozwój turystyki medycznej

designed by: art-e   |   created by Jarosław Burda